Alphabitat
Jules Du Jardinlaan 43, 1150 Sint-Pieters-Woluwe, BelgiëOver Alphabitat

Zoekt u een woning, overweegt u de verkoop of verhuur van uw huidige woonhuis of heeft u een ander huis op het oog? Dan bent u bij ons in de juiste makelaarshanden. U kunt bij ons terecht voor de aankoop, verkoop of verhuring van uw eigendom. Ook doen wij een volledig vrijblijvende, maar vooral realistische schatting van uw woning.
Wilt u meer informatie over onze dienstverlening? Neem vrijblijvend contact op. Wij beantwoorden uw vragen met plezier!
10 beoordelingen over Alphabitat
Ik wil Alphabita in Sint-Pieters-Woluwe hartelijk bedanken voor hun professionaliteit en efficiëntie. Dankzij hun hulp kon ik snel een garage vinden, wat mijn leven echt een stuk makkelijker maakte. Het team was attent, reageerde snel en was zeer professioneel van begin tot eind. Hartelijk dank voor jullie uitstekende ondersteuning. Ik kan dit kantoor van harte aanbevelen!
Vermijd dit bureau absoluut. Ze maakten misbruik van een jonge vrouw die alleen woonde door een te duur appartement te huren duurder dan identieke woningen in hetzelfde gebouw. Toen ik ondersteuning nodig had, vooral om het elektriciteitscontract op mijn naam over te zetten, hebben ze mij volledig voor de gek gehouden. Ik had ook een ernstig probleem met de sleutels, en nogmaals, geen enkele reactie. Tot overmaat van ramp maakte de agent tijdens onze gesprekken verschillende seksistische opmerkingen, wat volkomen onprofessioneel was en mij een buitengewoon ongemakkelijk gevoel gaf. De borg (huurgarantie) werd nooit terugbetaald en ondanks meerdere pogingen om contact met hen op te nemen, bleven ze mij negeren. Dit is niet alleen onprofessioneel gedrag, het grenst aan fraude. Blijf weg van dit bureau als u eerlijkheid en respect op prijs stelt. Agentschap om absoluut te vermijden. Ze maakten misbruik van een jonge, alleenstaande vrouw door haar een appartement te huren tegen een prijs die veel hoger was dan die van andere identieke appartementen in hetzelfde gebouw. Toen ik hulp nodig had om het elektriciteitscontract op mijn naam over te zetten, totale stilte: geen reactie meer. Ik had ook een ernstig probleem met de toetsen, en nogmaals, geen hulp, geen feedback. Het ergste? De officier maakte verschillende seksistische opmerkingen die volkomen ongepast en onaanvaardbaar waren. En uiteraard werd de huurgarantie, ondanks talloze herinneringen, nooit aan mij terugbetaald. Dit is niet alleen een gebrek aan professionaliteit; het is oneerlijkheid, duidelijk en eenvoudig. Ontvlucht dit bureau als u waarde hecht aan respect en transparantie.
Heel slechte makelaar! Complete deontologische fouten en malafide zaken. Druk zetten om te tekenen en grote sommen geld op voorhand (voor contractsondertekening) in cash te betalen. Een manier om geld wit te wassen voor belastingsontduiking zei mijn advocaat.. Vervolgens tegen de huisbaas liegen dat wij getekend zouden hebben en de sleutel niet willen terug geven aan de huisbaas. Een van de slechtste ervaringen die ik al gehad heb met makelaars/immokantoren.
Zeer slechte ervaring werkt totaal niet voor zijn klant doet er alles aan om je pand in waarde te verminderen ten voordele van zittende huurders

De vrais professionnels, qui cherchent à trouver LA MEILLEURE SOLUTION pour les clients et non à fourguer n'importe quel bien correspondant à votre budget ! UNE VRAIE SOLUTION, HUMAINE. ...

L'agence assure un suivi régulier du bien immobilier mis en vente et se charge de toute la parasse. Une prestation de qualité. Adresse à recommander!