De Brugse Databank
Park 2, 8000 Brugge, BelgiëOver De Brugse Databank
Uw vertrouwde vastgoedmakelaar sinds 1989!
activiteiten
Verkoop, Verhuur, overname, syndic, rentmeester
11 beoordelingen over De Brugse Databank
Staat al een huis lang te koop in de straat maar komt steeds niet online al eens gebeld en zijden dat dit in orde ging komen maar nog steeds niets veranderd
Je kan er altijd terecht met vragen of problemen ik ben een gellukige huurder bij de brugse databank . En als er iets kapot is super snelle service ! Aanrader Altijd super vriendelijk onthaald !
Ik heb gebeld over een handelspand waarin ik interesse had. Ze zeiden dat ze mij een e-mail zouden sturen met meer informatie, maar die heb ik nooit ontvangen?
Durft wel nu en dan iets te verzwijgen voor te verkopen en is zeker niet de beste. Elektriciteit was niet conform werd ook niks van gezegd bij de verkoop maar moest ik lezen in de compromis. Compromis stond vol met fouten moest 4 of 5 opnieuw geschreven worden (dit waren geen kleine fouten). Deze immobielien verkoopt gewoon en zorgt ervoor dat je u plan maar moet trekken. Geen aanrader.
Wij zijn zeer tevreden met onze aankoop. We hadden steeds direct contact met Pavo die zich inzette om metéén onze vragen te beantwoorden. Niks was te veel voor hem. Verder zo !
uitstekende aanpak van de verkoop van ons handelspand/appartement en handelsfonds. Wij wrdn perfect geïnformeerd over stand van zaken & maakt gedane afspraken waar. Moeilijke obstakels worden niet uit de weg gegaan. Ook al kom je op de voicemail terecht, er wordt de dag zelf teruggebeld. dikke 10/10!!

Dit is mijn eerste slechte reactie doe het nie graag maar ben teleurgesteld met deze kantoor probeer het te vermijden als je kan. ze zijn zeker nie te vertrouwen.

Was het maar mogelijk om 0 sterren te geven! Als huurders is dit agentschap niet te vertrouwen. het personeel is wel vriendelijk en joviaal maar die moeten dan ook hun cijfers halen. Het management is ondermaats en doet constant uit de hoogte. Alsof dat huren een of andere schande is.

Dit kantoor is helemaal niet professioneel. Proberen alles om het laatste uit de kan te halen .Heel arrogant. Met hen ben je op het einde van de rit je borg kwijt .Ga nu procederen en houd jullie verder op de hoogte .Let echt op mensen bij het tekenen van het contract heel vriendelijk maar het is de wolf in schaapskleren die op het einde van het contract zijn ware aard toont .