Immo Bouwen
Werf 5, 2500 Lier, BelgiëOver Immo Bouwen

Nu, ruim 10 jaar na haar ontstaan, staat IMMO BOUWEN garant voor een professionele en persoonlijke begeleiding bij de verkoop van uw woning. Meer dan ooit staat ons ervaren en ambitieuze team garant voor een verkoop zonder zorgen.
Want voor vastgoed in vertrouwen, kies IMMO BOUWEN.”
activiteiten
verkoop / verhuur
10 beoordelingen over Immo Bouwen
Wij zijn zeer tevreden over Immo Bouwen. Dominic heeft niet alleen geschikte huurders gevonden, maar ook de volledige administratie uiterst zorgvuldig en correct afgehandeld. Bij elke vraag kregen we meteen een helder antwoord en steeds waardevol advies. De persoonlijke aanpak en klantvriendelijkheid maken duidelijk het verschil: hier geen druk zoals bij de grote kantoren, maar echte service en betrouwbaarheid. Kortom, een makelaar die écht met je meedenkt. Bedankt Dominic !
Immo Bouwen, een kleinschalig kantoor maar groots in werking en service! Dominic heeft ons fantastisch begeleid! Een echte aanrader.
Perfecte en complete begeleiding door het gehele verhuur proces. De plaatsbeschrijving overtrof door de vele fotos ruim mijn verwachtingen meer dan 100 paginas. Geen verdere administratieve zorgen en full registratie en daarnaast alles online beschikbaar en consulteerbaar.. Proficiat
Beste Ria en team, jullie zijn top! Professioneel, meedenkend en klantvriendelijk. Vlotte samenwerking en vooral goede uitleg! Wij zijn zeer tevreden!!!
Gisteren een hele vlotte en fijne verkoop afgerond als koper met Ria van Immo Bouwen. Vanaf het eerste contact werd alles erg vriendelijk en professioneel opgevolgd. Ze behartigd uiteraard in eerste instantie de belangen van verkopers maar was steeds zeer correct en open naar ons toe. Ook de administratieve opvolging van Manu en de schatting van onze eigen woning van Dominic uit Herenthout waren dik in orde! Wij zijn zeer tevreden!

Ik ben in contact gekomen met Immo Bouwen voor de aankoop van een appartement. Voor mij althans was nooit een vraag teveel, kon ik ten allen tijden bellen en extra informatie krijgen. Tot zelfs na het verlijden van de akte en de verkoop afgehandeld is kan ik nog op steun kan rekenen van de gekozen makelaar van mijn "verkopers" nota bene. Een aangename kennismaking voor de toekomst. Ik ben ongeveer met een makelaar of 20 in contact gekomen de laatste jaren en voor mij springt Ria er absoluut positief uit.

Immo bouwen is een betrouwbare en trouwe partner. Ria Lenaerts heeft voor ons een fijne en degelijke huurder gevonden en alle papierwerk correct en vlot afgehandeld. Nu, na enkele jaren en 1 telefoontje, staat ze weer klaar. Een aanrader !!

De ervaring die ik heb met Immo Bouwen is bijzonder positief. Zowel bij de aankoop en verhuur van mijn appartement ben ik bijzonder goed geholpen. De info die ik kreeg van Ria is steeds correct en de opvolging die door haar gebeurt, was altijd snel en in orde!