Macnash Lembeek
Claesplein 18, 1502 Lembeek, BelgiëOver Macnash Lembeek

Macnash Lembeek is uw professionele vastgoedpartner, met een ervaren team van vastgoedmakelaars die beschikken over uitgebreide technische, juridische en commerciële expertise. Elk lid van ons team is erkend door het Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars (BIV), waarmee we onze toewijding aan professionaliteit en betrouwbaarheid benadrukken.
Onze aanpak wordt gekenmerkt door creativiteit, dynamiek en een sterke motivatie om aan al uw vastgoedbehoeften te voldoen, met een constante beschikbaarheid om de best mogelijke service te leveren. Of u nu uw pand wilt verkopen of verhuren, Macnash Lembeek zet zich in om dit in de best mogelijke omstandigheden te realiseren, terwijl we tegelijkertijd het ideale pand vinden voor onze kandidaat-kopers en huurders.
Wij bieden een breed scala aan diensten aan voor zowel de residentiële als commerciële vastgoedmarkt, inclusief kantoren en opslagplaatsen. Voor eigenaren die een accurate en uitgebreide schatting van hun eigendom wensen, biedt Macnash Lembeek een gratis schattingsdienst aan. Onze experts komen persoonlijk bij u langs voor een grondige beoordeling, geheel vrijblijvend.
Door uw mede-eigendom aan Macnash Syndic toe te vertrouwen, kiest u voor de expertise van een gespecialiseerd team dat in nauwe samenwerking uw vastgoed optimaal beheert.
Gelegen in Lembeek, een gemeente die bekend staat om zijn rijke geschiedenis en culturele erfgoed, biedt Macnash Lembeek lokale marktkennis en expertise om aan uw vastgoedverwachtingen te voldoen. Onze missie is om elke vastgoedervaring succesvol en soepel te laten verlopen, met een professionele en persoonlijke aanpak voor al uw vastgoedtransacties. Kies voor Macnash Lembeek voor een deskundige begeleiding in uw vastgoedavontuur.
9 beoordelingen over Macnash Lembeek
Zeer tevreden over de service. Vriendelijk, professioneel en altijd bereikbaar. Alles verliep vlot en correct.
Afspraak vorige dinsdag (16-09-2024) om 14u . Een half uur gewacht maar niemend gezien. Oprit afsloten door een hek. Ook geen eigenaar te zien. Woning staat al sedert >3 maanden op immoweb, momenteel zelfs met 2 verschillende referenties. Geen verwittiging ontvangen, en als we naar kantoor bellen is het een bandje met "bel morgen eens terug".
Vorig week telefonisch een afspraak vastgelegd voor een bezoek dat vandaag zou plaats vinden. Meneer aan de lijn was heel vriendelijk en behulpzaam. Echter, vandaag 25 minuten voor een leeg huis gestaan, er is NIEMAND komen opdagen! Ik heb voor deze afspraak moeten puzzelen in mijn agenda en ik ben dan ook niet te spreken over het feit dat wij niemand gezien hebben, of dat niemand ons heeft gebeld om de afspraak te bevestigen, of te verplaatsen. Ik probeerde het kantoor te bereiken, maar uiteraard staat de lijn niet open om 14u!
Huis gekocht via hen. Bij bezoek, voor aankoop, gevraagd of er al een offerte was gevraagd voor in orde brengen van de elektrische installatie. Zelf geen kennis van elektriciteit, waardoor ik de vraag gesteld had. Die offerte was er, voor +- 400 euro zonder herkeuring. Na contact met de immo, na aankoop, bleek dit te gaan om offerte van iemand die in het zwart werkt. Nu zelf offertes opgevraagd, die van 3000 tot 4000 euro gaan omdat dit ook grotere inbreuken zijn dan gezegd. Onverwachte kosten zijn niet onlogisch bij een oud huis, daarom er ook expliciet naar gevraagd. Maar details verzwijgen om gemakkelijker te kunnen verkopen is degoutant.
Wij zijn zeer tevreden over de manier waarop Lander de verkoop van ons appartement heeft geregeld. Hij is iemand waarom men kan rekenen. De aanpak was zeer professioneel, van publicaties, over foto's tot communicatie naar ons toe, alles was perfect. De verkoop van ons appartement was zeker niet de allermakkelijkste opdracht, maar toch heeft Macnash Pajottenland het tot een goed einde gebracht. Wij als verkoper, maar ook de kopers waren zeer tevreden over het verloop van de verkoop tot aan de akte. Een welgemeende dank u én een aanrader voor toekomstige kopers en verkopers ;-)
Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met Robbe Heremans bij de verkoop van ons huis. Hij is zeer professioneel en heel vriendelijk. Het was zeer aangenaam om samen met hem te werken. Yolande en Hildegarde
Wij zijn zeer tevreden met de manier waarop ons huis in Lembeek werd verkocht door Macnash. Van het begin tot het einde waren zij beschikbaar en steeds bereid om ons te woord te staan. Een echte aanrader. Een pluim voor onze makelaar Dieter.
Wij zijn buitengewoon tevreden over de makelaar Robbe Heremans. We leerden hem kennen als makelaar bij de aankoop van ons nieuw huis. We kregen meteen een zeer goede indruk over de heer Heremans dat we hem ook hebben geëngageerd voor de verkoop van ons appartement. Hij heeft beide zaken (aankoop/verkoop) ontzettend vlug en zeer efficiënt geregeld. Wat we vooral nog willen meegeven is dat hij veel meer is dan een makelaar. Hij heeft meermaals onze notaris tot spoed aangezet en we konden de heer Heremans altijd bereiken voor onze vragen en dat waren er heel wat. Wij hebben veel informatie van hem gekregen, o.a omdat hij een goed contact had met de eigenaar. Samengevat : als makelaar zeer vlot en efficiënt, maar de heer Heremans is veel meer dan een makelaar. Hij is zeer behulpzaam. Niks is hem teveel.
Jong, professioneel en dynamisch team, heel proactief, altijd bereikbaar. Begeleiding van begin tot einde. Zeer respectvol tegenover de verkoper/koper. Ze nemen de tijd om naar je te luisteren en tonen een reële interesse. Bieden zowel aan de verkoper als aan de koper een faire (ver)koopprijs aan. Het was heel fijn om met hen te kunnen samen werken.